Поиск по Каменскому (Днепродзержинску) - компании, предприниматели, товары и услуги.
Обслуговування комбайну

Що ви очікуюте від свого комбайна? Що забеспечує його готовність до роботи? Як вижати з нього максимум можливостей? Як зробити збирання ще більш надійним?

Прилади комбайна працюють в екстримальних умовах та піддаються великому навантаженню. Тому одна із важливих умов підвищення надійності комбайнів це вчастне та якісне виконання тенічного обслуговування. Особливу уваго потрібно звернути на ті вузли та агрегати які будуть нести нійбільше навантаження. За цим http://sprayforce.com.ua посилянням ви маєте можливість ознайомитись з перечнем комплектуючих та обладнаянням для оприскувачів.

Під час підготовки оцінюють стан ланцюгів, зірочок і натяжних пристроїв. Проблема використання ланцюгових передач на наземнозбиральних комбайнів здебільш полягає в тому що не здійснюється власне діагностування в наслідок чого ланзюги комбайна залишаються в роботі доти поки не спрацюються. Від так заміні підлягають уже і ведуча та ведена зірочки, ланзюги в которих є розриви або деформації пластин, руйнюванню роликів підлягають заміні. Всі ланцюгові передачі мають бути натягнуті відповідно до вимог інструкції до експлуатації комбайну. Недостатній натяг спричиняє спадання з зірочок та підвищення коливання холостої ланки. Надмірний натяг, зношення ланцюга, контроль натягу ланцюгів здійснюється від навантаження в 10-20 ньютон восередені ведучої ланки ланцюга перпендикулярному до неї напряму.

Переодична перевірка натягу ланцюга проводиться через 60 годин роботи комбайна, або за нормами наведеними в інструкції з експлуатації данного комбайну.

Одна з основних ознак якісної роботи підшипників це відсутність при роботі різького шуму та підвищенного нагрівання незалежно від температури навколишнього середовища, нагрівання підшипників не має перевищувати 100С. Основні причини нагрівання та вихід з ладу підшипників це неправильній монтаж та демонтаж, забруднення що потрапляє у підшипник.

Преводні ремені комбайнів мають бути без пошкоджень корда, тріщін, впадинь, а залишкове видовження не повинно перевищувати 4% від довжини ременя. Після відпрацювання перших 50 мотогодин на збиранні зернових культур. Обов'язково треба перевірти всі ремені на комбайні, це пов'язано з тим що гумови вироби мають особливість розтягуватись і вийти з ладу.Опубликовано 04.09.2018

27718 просмотров страниц сайта infodz.com.ua - город Каменское (Днепродзержинск) за April 2019г.