Поиск по Каменскому (Днепродзержинску) - компании, предприниматели, товары и услуги.
Інвестиції в Київ

Представляємо сайт від Департаменту економіки та інвестицій КДМА, виділено три основні напрями: інвестиції в Київ і Україну, інвестиційні проекти Києва, бізнес пропозиції України. Далі більш детально розглянемо пропозиції які презентують в які проекти можна здійснити інвестиції в Київ і Україну.

Інвестиційні пропозиції розподілені за наступними пунктами: нерухомість, освіта, медицина, спорт і відпочинок, енергетика, транспорт і зв'язок, утилізація та соціальні проекти. Ви можете переглянути всі проекти стрічкою яка розділена на сторінки, але рекомендуємо користуватися меню в якому весь список розподілений за темами.

Ще один зручний розділ сайту це карта інвестиційних проектів, на ній наочно можна оцінити де і по яких районам вони розподілені.

Розділ історії успіху дорівнює розділу про завершення конкурсу, тут можна бачити вже проекти які знаходяться на стадії реалізації. Переважно це проекти по нерухомості, але є і медицина, спорт і відпочинок і один соціальний.

Будь ласка, зверніть увагу на пункт сайту - зовнішня торгівля, над цим розділом проведена велика робота по підбору корисних матеріалів, спираючись на них можна розробляти плани виходу на зовнішній ринок.Опубликовано 04.05.2017

12903 просмотров страниц сайта infodz.com.ua - город Каменское (Днепродзержинск) за July 2020г.