Поиск по Каменскому (Днепродзержинску) - компании, предприниматели, товары и услуги.
Зручний одяг для немовлят

Очікування появи найбільшого щастя в життя родини – це період радісних турбот. Потрібно підготувати геть усе до зустрічі немовляти із світом його домівки. Зробити ремонт у дитячій кімнаті, встановити меблі та найніжніше оформити простір. І звісно ж приготувати придане маленькій принцесі чи майбутньому козаку.

Часто вибираючи одяг немовляті ми звертаємо увагу спершу на зовнішній вигляд, і мріємо як малеча буде гарно виглядати в такому вбранні. Мудрі мами та досвідчені бабусі, які вже мали досвід з першою дитиною менше вдаються до першого враження, а звертають увагу на зручність одягу для дитини, та якість матеріалів і виготовлення. Якісний одяг для немовлят переглянути за цим посиланням.

 

Який же одяг зручніше вашому немовляті?


Звісно, то такий який не мулятиме йому в спину, бо ж дитинка більшість часу лежатиме, такий що не відкриватиметься при рухах ніжками і ручками, не призводитиме до подряпок маленькими нігтиками, не збиватиметься  і не задиратиметься кожного разу як тато або дідусь братимуть на руки. Що найбільше може відповідати таким характеристикам? Це комбінезони Сліпи. Вони бувають на кнопочках, блискавках і навіть на ґудзиках. Якщо ви плануєте похід до лікарні і потрібно бути роздягнути дитину, аби лікар її оглянув, краще мати комбінезон Сліп на блискавці. Саме така модель дозволить якомога швидше вдягнути і застібнути комбінезон, і малий не мерзнутиме зайвий час, особливо у випадку недостатнього опалення. Із комбінезонів Сліп зручнішими для мами будуть ті що мають кнопочки по середині.

Але влітку кращим за комбінезон буде кофточка Боді, яка фіксується знизу. Для малечі, що вже тримає голову підійдуть моделі із застібками на плечах, і перехрестним пошивом на плечах, для зручності вдягання такої кофточки через голову. Але для новонароджених немовлят краще пошукати кофточку Боді із застібкою з переду. Особливо зручною буде модель із запахом, яка спочатку фіксується в середині, і потім зверху.

І звісно у гардеробі немовляти мають бути пелюшки тоненькі, і ніжні, теплі і лагідні. Це і одяг, і простирадло, і рушник. Хоча така універсальність може бути легко замінена, наприклад мішечком для сну із рукавчиками, що зашиті на торцях та мають застібки спереду по центру. Такий мішечок дозволяє дитині бути всередині свободною, рухати ніжками і ручками під час сну, але в той же час мама може не турбуватися про те, що малеча розкриється і прохолоне.Опубликовано 06.12.2018

12194 просмотров страниц сайта infodz.com.ua - город Каменское (Днепродзержинск) за July 2020г.