Поиск по Каменскому (Днепродзержинску) - компании, предприниматели, товары и услуги.
Окуляри для водіння. Огляд

Осліплення, темрява, погані погодні умови, пряме світло, туман і багато інших чинників значно послаблюють зір людини. Правильні окуляри для водіння можуть впоратися з усіма цими підводними каменями, стати відмінним помічником за кермом і підвищити вашу безпеку. Вибрати окуляри для водіїв можна за цією адресою - hottabich.com.ua/ua/catalog/ochki-dlya-voditelej

Тому окуляри для водіння - це не тільки для показу, а й відповідний аксесуар, який реально допомагає водіям. Є ряд спеціальних окулярів, наприклад, для водіння в темний час доби або в туманну погоду.

1. Оправа: периферійний зір має значення
Оправа важлива при виборі окулярів, оскільки великі і товсті оправи заважають периферійному зору і підвищують ризик аварії. Оправи з великими лінзами і тонкими дужками - хороший вибір при купівлі окулярів. Вони досить захищають ваші очі від світла, забезпечуючи вказане периферійний зір.

2. Колір стекол: для збільшення контрастності і поліпшення видимості.
Колір лінз так само важливий, як і оправа. Неправильно вибраний колір може вплинути на видимість і знизити візуальний контраст. Темні лінзи (особливо дзеркальні) не підходять для водіння в похмуру погоду або в умовах низької освітленості - чим темніше лінзи, тим менше світла буде проходити через них. Інший приклад невідповідних лінз - рожеві або сині лінзи - вони можуть змінювати зовнішній вигляд кольору при носінні. І навпаки, ідеальні кольори для водіїв - сірий або коричневий (поляризований), оскільки вони нейтральні і найменше спотворюють навколишні кольори. Багато окуляри, призначені для водіння в нічний час (або при поганій освітленості), також жовтого або янтарного кольору, оскільки вони сприяють підвищенню кольорового контрасту і їх роздільної здатності.

Інший підходящий варіант - окуляри з градієнтним кольором лінз, тому що вони покращують огляд дороги (затемнюють яскраве небо і залишають природний колір приладової панелі без спотворень).

3. Сонцезахисні окуляри за призначенням лікаря?
Якщо ви носите окуляри за рецептом або лінзи і міняєте сонцезахисні окуляри з окулярами за рецептом під час водіння, сонцезахисні окуляри за рецептом - відмінне рішення для вас. У сонцезахисних окулярах від лікаря поєднуються корекція зору і захист від ультрафіолету. Вони поєднують в собі функції сонцезахисних окулярів та окулярів за рецептом в одній оправі. За допомогою одних окулярів можна вирішити як корекцію зору, так і неприємні відблиски від сонячних променів.

Мультифокальні окуляри: чітке зір на всіх відстанях.
Мультифокальні (прогресивні) лінзи коректують як далекозорість, так і короткозорість. Основна перевага мультифокальних лінз - плавний перехід між зором поблизу і вдалину без необхідності зміни очок. З одним поглядом ви можете чітко бачити на всіх відстанях, що значно підвищить безпеку руху.

4. Особливі характеристики лінз: додайте додаткові функції в свої окуляри.

Поляризовані лінзи - відмінний вибір для водіїв, тому що спеціальний фільтр запобігає небажаному відображення сонячного світла прямо в очі і засліплення. Ви також можете додати поляризаційний шар на окуляри за рецептом.

Фотохромниє лінзи: адаптуються до умов освітлення.
Якщо ви збираєтеся в тривалу подорож і погода буде мінливою, фотохромної, соотв. самокрашенние окуляри - відмінний варіант для вас. Вони містять адаптуються самоклеючі лінзи, які дозволяють використовувати тільки одне скло в різних умовах освітлення. Темний на яскравому сонці і більш високої інтенсивності світла, прозорий в тіні, темряві або в тунелях.

Антибліковий шар.
Хорошим помічником при водінні вночі також є антибліковий шар лінз, який усуває відблиски і спалахи світла, збільшує контрастність зору і знижує стомлюваність очей. Ще однією перевагою антиблікового шару є відштовхування жиру, що дозволяє зберігати окуляри чистими протягом більш тривалого періоду часу.

Ми сподіваємося, що за допомогою цих порад ми будемо сприяти не тільки більш чіткому вибору очок, але також більш чіткому огляду водія та безпечного водіння. Щасливої ​​дороги!Опубликовано 25.11.2020

35804 просмотров страниц сайта infodz.com.ua - город Каменское (Днепродзержинск) за January 2021г.