Поиск по Каменскому (Днепродзержинску) - компании, предприниматели, товары и услуги.
Сучасні методики корекції фігури

У сучасному світі стандартні параметри жіночої фігури призвели до великоuj попиту на різні процедури для удосконалення зовнішнього вигляду і усунення недоліків тіла. Сьогодні косметичні центри та салони краси Києва надають широкий асортимент різних процедур для корекції та моделювання вашої фігури.

Корекція фігури в салоні краси "Б'юті Сторі"

Інноваційні методи корекції фігури

Дані методи можна розділити на три основні категорії:

  • ін'єкції,
  • апаратна корекція фігури,
  • спа процедури.

Вартість і ефект у більшості залежать не тільки від обраної косметичної процедури, а також і від компетентності косметолога і якості апаратури, за допомогою якої проводиться корекція. У послуги спа-процедур, які можна отримати практично в кожному салоні краси Києва, як правило входять обгортання, антицелюлітні масажі, пілінг, озонотерапія, лімфодренаж і інші різні методики. У більшості випадків, спа-процедури не мають яких-небудь протипоказань. Їх застосовують для нормалізації і поліпшення самопочуття, підвищення життєвого тонусу і привабливості.

Але все-ж, найефективнішими вважаються апаратні та ін'єкційні методи корекції фігури, що дають швидкий і триваліший результат.

Апаратна корекція фігури

Процедура апаратної корекції дає практично миттєвий ефект вже за пару сеансів. Наприклад, на апараті ICOONE прекрасно здійснюється моделювання сідниць і зміцнення верхньої частини тіла. А корекція фігури за допомогою апарату VIORA дає відмінний результат при боротьбі з целюлітом. Крім цього, ще однією важливою перевагою даних процедур є практично повна відсутність порушення м'яких тканин.

Ін'єкційна корекція фігури

Корекція фігури за допомогою ін'єкцій полягає в введення під шкіру препаратів, що нормалізує живлення тканин. Адже саме порушення харчування підшкірно-жирової клітковини приводить надалі до утворення целюліту і набору ваги. При цьому природне проходження обміну речовин згладжує нерівності шкіри і прибирає апельсинову корку. Найбільш популярними процедурами в категорії ін'єкційної корекції фігури вважаються озонотерапія і мезотерапія. Позитивний ефект даних методів підтверджується багатьма науковими роботами в області косметології. Завдяки даним косметичним процедурам ви зможете зменшити жирові відкладення, поліпшити стан вашої шкіри і нормалізувати обмінний процес.

За матераілам сайту салону краси і спа "Б'юті Сторі" Київ.Опубликовано 17.05.2017

12903 просмотров страниц сайта infodz.com.ua - город Каменское (Днепродзержинск) за July 2020г.