Поиск по Каменскому (Днепродзержинску) - компании, предприниматели, товары и услуги.
Українська біржа статей Seoware

 

Українська біржа статей Seoware

Фахівці, які вміють писати якісні тексти презентаційного, інформаційного або рекламного характеру користуються в інтернеті великим попитом. Пояснюється це тим, що контент потрібен будь-якому сайту, як для наповнення, так і для просування. Якщо ви хотіли б спробувати заробляти на статтях, то найпростіше почати працювати через біржу. Приміром, на Seoware ви зможете знайти замовника і при цьому не переживати, що вас обдурять або не заплатять. Майданчик бере на себе всю відповідальність щодо безпечного та комфортного співробітництва.

 

Що таке рерайтинг онлайн

Поняття рерайт (або рерайтинг) походить від англійського слова «rewriting» і може перекладатися як: переписати, переробити, переробити. Згадайте шкільні роки — вчителі часто вимагали від нас переказати текст своїми словами, написати виклад і т. д. Саме ці завдання як не можна більш точно визначають суть рерайтингу.

Отже, рерайтинг — це переказ тексту в письмовому вигляді (із заданого джерела) своїми словами. При цьому не повинен бути загублений сенс вихідної статті. Можливо, знадобиться додати трохи підходящої за змістом інформації, щоб зробити роботу більш унікальною. До речі, рерайт може бути зроблений як з одного, так і з декількох джерел! Як ви вже здогадалися, фахівці, що займаються переписуванням контенту, називаються рерайтерами.

Для чого потрібен рерайтинг і його види. Рерайтинг потрібен для:

  • переробки рекламних текстів для комерційних компаній.

  • переказу новин з певного джерела. Новина, написана своїми словами, не вважається плагіатом, тому така робота дуже затребувана.

  • написання унікальних SEO-текстів з подальшим їх просуванням в пошукових системах.

  • для перетворення великого і складного тексту в більш простий.

Рерайтинг може бути поверхневим і глибоким. Перший має на увазі просто заміну слів у реченнях на схожі за змістом фрази, а другий — ретельну обробку вихідної статті із зміною структури і додаванням інформації з інших джерел. Другий вид рерайта користується більшою популярністю, ніж перший. Відповідно, і оплата за нього більш солідна.

 

Робота в інтернеті на Seoware

Щоб приступити до онлайн роботи в Україні , просто пройдіть реєстрацію, авторизуйтесь на сайті та скористайтеся каталогом завдань для пошуку відповідного замовлення. У нас ви можете займатися не тільки копірайтингом, але і спробувати свої сили в крауд-маркетинг або як контент-менеджера. Наша біржа копірайтингу для новачків — це відмінна можливість проявити себе як фахівця в тій чи іншій сфері, знайти додаткове джерело доходу і навчитися чомусь новому.Опубликовано 07.11.2018

2962 просмотров страниц сайта infodz.com.ua - город Каменское (Днепродзержинск) за June 2020г.