Поиск по Каменскому (Днепродзержинску) - компании, предприниматели, товары и услуги.
Шлюб з іноземцем

С давніх часів шлюб був і залишається невід'ємною частиною суспільного життя і навіть тоді існували інтернаціональні шлюби, що ж казати про сьогодні коли можна перелетіти пів земної кулі за 10 годин. На щастя зараз укладання шлюбу стає все більш простою та швидкою процедурою. Зараз я розповім вам про проєкт в Україні ustgroup.com.ua, який дозволить вам одружитися протягом 24 годин. Якщо ви хвилюйтесь про те що це може буті доступним тільки для громадян України, то це зовсім зайве відмінність буде лише у пакеті документів.

ШлюбУ деяких містах України в тому числі Києві Кабміном міністрів у липні 2016 робу був запущений пілотний проєкт, що дозволяє провести реєстрацію шлюбу в найкоротші й зручніші для молодят терміни, церемонія може проти навіть через декілька годин. Подібна пришвидшена до космічних швидкостей процедура (у порівнянні зі звичайною) процедура, у планах, буде доступною у всіх містах України, а також селах. На даний момент цією послугою можна буде скористатися у містах: Львові, Маріуполі, Києві, Херсоні, Одесі, Сіверськодонецьку, Вінниці, Миколаєві, Дніпрі, Рівному, Луцьку, Кам’янець-Подільському, Житомирі, Івано-Франківську, Кривому Розі, Харкові, Ужгороді, Чернівцях, Чернігові, Сумах, Бахмуті, Тернополі, Борисполі, Запоріжжі, Кропивницькому, Білій Церкві, Білгород-Дністровському, Станиці Луганській, Кременчуці, Полтаві, Хмельницькому, Чугуєві, Новій Каховці, Хотині, Черкасах, Нікополі, Волновасі, Покровську, Мукачеві, Коростені, Олександрії, Каневі, Вижниці, Смілі, Чорноморську, Трускавці, Умані, Ніжині, Коломиї.

Якщо пара хоче провести прискорену реєстрацію шлюбу, їм необхідно звернутися до організації яка проводить шлюбні церемонії, зазвичай це місцева рада та адміністрація. Після погодження часу і місця Укладання шлюбу, підписання відповідного договору з організатором, проводиться весільна церемонія.

Протягом 24 годин данні про реєстрацію шлюбу внесуть до реєстру. Протягом дня здійснюється видача свідоцтва про шлюб, процедура може буті пришвидшена за необхідності. Чим далі тим у більшій кількості міст послугу прискорення реєстрації шлюбу надаватимуть цілодобово. декілька факторів які суттєво будуть впливати на ціну проведення експрес-реєстрації шлюбу. Най сильніше призводить до росту ціни саме час проведення церемонії. У будні дні з 9:00 до 16:00 ціна буде починатися від 1100 грн, а от у вечірній час ціна підніметься до 1800 грн. У вихідні затрати будуть такими ж як і ввечері. Якщо ж ви хочете взяти шлюб протягом години, це обійдеться вам у суму від 2100 грн. Найдорожча вартість у виїзної церемонії від 2600 грн. У більшості фірм існує послуга збору пакету документів за вас її ціна може починатися від 3200 грн, це дуже актуально для інтернаціональних шлюбів оскільки там часто бувають проблеми з перекладом закордонних документів.Опубликовано 15.11.2019

26455 просмотров страниц сайта infodz.com.ua - город Каменское (Днепродзержинск) за September 2021г.