Через хакерську атаку на «Київстар» система оповіщення у деяких громадах Дніпропетровщини працює з перебоями

Через хакерську атаку на «Київстар» система оповіщення у деяких громадах Дніпропетровщини працює з перебоями

Сьогодні в області день минув спокійно. В жодній з громад обстрілів не зафіксовано. Про безпекову ситуацію на Дніпропетровщині станом на вечір 12 грудня повідомили у ДніпроОВА та облраді.

Голова ОВА Сергій Лисак також проінформував, що обласна система оповіщення, яка доводить сигнал повітряної тривоги до громад, працює стабільно. А ось у громадах через хакерську атаку на «Київстар» можуть виникати перебої, адже деякі з них  сповіщають людей про небезпеку, використовуючи стільниковий зв’язок (як, наприклад, у Дніпрі).

«Дізнатися про загрозу у такому разі можна через офіційний застосунок «Повітряна тривога». Про неї повідомляють й деякі радіостанції. У великих містах оголошення звучать у торговельних центрах та супермаркетах», – зазначив Сергій Лисак.

Источник: sobitie.com.ua

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: