
Фото: Укренерго У Сумській, Харківській та Полтавській областях введено аварійні відключення світла
Упродовж останньої доби російські війська продовжували атакувати українські енергооб’єкти.
Через атаки Росії на енергооб’єкти є локальні знеструмлення у кількох областях. Про це повідомила пресслужба Укренерго в четвер, 27 листопада. «Упродовж останньої доби ворог продовжив атакувати енергооб’єкти. Внаслідок цього — на ранок є локальні знеструмлення у кількох областях. Ремонтні бригади обленерго здійснюють відновлювальні роботи скрізь, де це дозволяє безпекова ситуація», — йдеться у повідомленні.
Згодом в Укренерго додали, що у Сумській, Харківській та Полтавській областях застосовані аварійні відключення електроенергії. Внаслідок попередніх масованих ракетно-дронових атак — в усіх регіонах України сьогодні вимушено застосовуються заходи обмеження споживання: погодинні відключення обсягом від 0,5 до 2,5 черг, а також графіки обмеження потужності для промислових споживачів і бізнесу.
Завдяки вже здійсненим аварійно-відновлювальним роботам — загальну тривалість вимушених знеструмлень у більшості регіонів вдалося зменшити. Нагадаємо, вночі 25 листопада росіяни дійснили чергову масовану атаку, після чого у Києві і трьох областях задіяли аварійні відключення світла.
Источник: ua.korrespondent.net
