
«Цінуємо позитивну оцінку прогресу України у звіті Європейської комісії й намір відкрити переговори щодо кластерів якнайшвидше у 2025 році. Європейська інтеграція є для нас безумовним пріоритетом, і я подякував пану Боррелю за його особисте лідерство в цьому процесі», — зазначив глава уряду.
Сторони обговорили також подальше співробітництво в межах Європейського фонду миру та Фонду допомоги Україні.
«Ми вдячні за передані снаряди й розраховуємо отримати загалом 1 млн боєприпасів до кінця цього року. Особливо цінуємо укладену в червні безпекову угоду з ЄС й очікуємо на її успішну реалізацію», — наголосив Шмигаль.
За його словами, Україна зацікавлена не лише у розвитку спільних виробництв, але й у підтримці українського ОПК за прикладом Данії. Коли союзники фінансують виробництво зброї в Україні для потреб українських Сил безпеки й оборони.
Прем’єр-міністр України висловив щиру подяку Жозепу Боррелю за його особисті зусилля та постійну підтримку нашої держави в часи повномасштабної війни з Росією.
Нагадаємо, Високий представник ЄС Жозеп
Источник: ua.korrespondent.net
