
За його даними, станом на 1 січня російське угруповання в Україні становило 603 тис. осіб. А станом на початок квітня їх було вже 623 тис.
«Уявіть, якщо тільки за підписання контракту їм платять 20-40 тисяч доларів, я вже не беру всі інші виплати грошового забезпечення, а солдат у них отримує від 2,5 тисяч доларів. Тобто вони людей закидають грошима, і це головний стимул. Ми собі дозволити цього не можемо», – сказав Сирський.
Головком ЗСУ оцінив мобілізаційний ресурс Росії у 5 млн підготовлених осіб, – тобто тих, хто вже проходив військову службу і підготовку. Загальний же мобілізаційний ресурс країни-агресора – 20 млн.
«І що ми можемо в цих умовах зробити? Звичайно, мобілізація і переведення», – вважає головком.
При цьому він зазначив, що усі дані щодо мобілізації в Україні є конфіденційними.
«Я знаю усі цифри, скільки цього місяця прийшло людей через рекрутинг, скільки минулого, але все, що стосується мобілізації, – це конфіденційна інформація. Скажеш одну цифру, а там (ворог – ред.) швиденько порахують», – сказав Сирський.
Відповідаючи на питання щодо цифри
Раніше Зеленський повідомив, що
Источник: ua.korrespondent.net
