
Фото: Getty Images Відключення світла діятимуть 8 липня
З 00:00 до 14:00 8 липня обленерго будуть застосовувати дві черги відключень, з 19:00 до 22:00 — чотири.
В Україні в понеділок, 8 липня, графіки відключень світла будуть застосовуватись впродовж всієї доби. Про це повідомляє пресслужба Укренерго. «З 00:00 до 14:00 обленерго будуть застосовувати дві черги відключень, з 19:00 до 22:00 — чотири», — йдеться в повідомленні. В інші години будуть застосовуватись три черги відключень одночасно. «Споживання зростає через спеку», — пояснили в Укренерго.
Очікується, що липень стане найважчим періодом для енергосистеми України. Саме у цей час енергоблоки АЕС проходять планові ремонти.
З 9 по 24 липня в Україні змінять графіки відключень світла. У цей період в кожній області в один із днів не буде обмежень
Источник: ua.korrespondent.net
