
За його словами, місцеві повстанці «отримали необхідну інформацію і не лише інформацію, яка дозволила провести успішну воєнну операцію проти російських воєнних злочинців».
«Про деталі ми безумовно не будемо наразі говорити, продовження буде», – спрогнозував він.
Юсов нагадав, що Кремль руками вагнерівців «розгорнув активну діяльність на африканському напрямку і не тільки».
«Своїми найманцями намагалися вирішувати геополітичні, економічні питання, змінювати або підтримувати ті чи інші уряди. І ось сьогодні весь світ бачить, що власне це вже не той потенціал і можливості Росії далеко не ті. А це означає, що нових замовлені і розрахунку на них як на точний інструмент вирішення проблем в регіоні буде менше», – заявив він.
Раніше стало відомо, що у Малі повстанці-туареги вбили і поранили десятки бійців ПВК Вагнера. Вже сьогодні угрупування Вагнера підтвердило сутичку з туарегами та визнало втрати.
Російські найманці з ПВК Вагнер присутні в Малі з 2021 року, туди покликала їх військова хунта «задля безпеки».
Источник: ua.korrespondent.net
