У МЗС розповіли, що відбувається з допомогою США

У МЗС розповіли, що відбувається з допомогою США

За його словами, зупинок із постачанням зброї із США на сьогодні не було.

«Допомога Сполучених Штатів Україні продовжує надходити. Будь-які повідомленння про те, що щось заморожено, зірвано, відмінено не відповідають дійсності», — заявив Тихий.

Він наголосив, що питання подальшої підтримки України обговорюється на найвищому рівні. А президент Володимир Зеленський найближчим часом зустрінеться з президентом США Дональдом Трампом у Вашингтоні, щоб підписати угоду щодо рідкісноземельних металів.

«Думаю, що якраз будуть обговорювати подальшу підтримку. І, скажімо так, які наступні кроки, документи, будуть продовженням цієї рамкової угоди», – зазначив реничк.

Тихий запевнив, що українська сторона налаштована на активне співробітництво з США і розраховує на подальшу підтримку у сфері безпеки і економіку.

Напередодні ЗМІ повідомили, що за поточної інтенсивності боїв на фронті Україна матиме достатньо зброї принаймні до літа без нової військової допомоги США. Але незабаром ЗСУ можуть зіткнутися з нестачею боєприпасів і нездатністю використовувати деякі з сучасних видів озброєнь, стверджують джерела.

Пентагон назвав загальні витрати США на військову допомогу Україні

Источник: ua.korrespondent.net

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: