У ВМС пояснили потребу знищення Кримського мосту

У ВМС пояснили потребу знищення Кримського мосту

Він відповів на питання про те, чи вважає реалістичною метою захід українських кораблів до Севастополя.

«Це як у російській пісні — «я знаю то, что невозможноє возможно». Звичайно, інакше бути не може. Я вже казав, що ми повинні до кінця дійти», — сказав командувач.

Проте звільнення півострова потребує знищення Керченського мосту.

«Кримський міст — це логістичний ланцюг, який працює на агресорів. І всі логістичні ланцюги для перемоги мають бути знешкоджені. Тому, звичайно, є така ціль. Напевно, не в таких обсягах (забезпечує військові поставки, — ред.), які були у 2022 році, тому що він був уражений. Але все ж таки залишається ланцюжком поставок для окупаційних військ», — пояснив Неїжпапа.

Раніше у ВМС повідомили, що знищення Кримського мосту тепер вже не дасть того ефекту, як міг бути раніше, бо

В ISW пояснили, який ефект матиме знищення Кримського мосту

Источник: ua.korrespondent.net

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: