
«Ми всі підтримуємо Україну. Ми всі підтримуємо мир та мирні переговори, щоб досягти стійкого, надійного миру. І я думаю, що у нас є багато карт у наших руках», – заявив Макрон.
Він нагадав, що Євросоюз надає фінансування для України, організував постачання обладнання і навчальних програм.
«Це факт, що Україна чинить опір у цій війні, і факт, що російська економіка починає страждати, особливо після наших останніх санкцій та санкцій США», – наголосив французький лідер.
За словами Макрона, «тепер головним питанням є зближення наших спільних позицій – європейців, українців і США, – щоб завершити ці мирні переговори та розпочати новий етап за найкращих можливих умов для України, для європейців та для нашої колективної безпеки».
Нагадаємо, у вівторок Зеленський заявив, що
Раніше ЗМІ повідомляли, що європейські лідери переконують Зеленського не йти на можливу угоду щодо виведення українських військ із Донбасу без надійних гарантій безпеки з боку США.
Источник: ua.korrespondent.net
