
Посадовець розповів Ллойду щодо ситуації на полі бою та про подальші цілі України. Українські генерали розповіли про пріоритетні потреби українською армії в озброєнні, техніці та навчанні наших військових.
«Предметно обговорили ситуацію з триваючими російськими обстрілами цивільних обʼєктів та критичної інфраструктури. Тільки за останні чотири дні російські загарбники атакували Україну більш ніж 400 різними ракетами та дронами», — наголосив Умєров.
За його словами, протиповітряна оборона залишається пріоритетом України: необхідні установки ППО та ракети до них для захисту критичної інфраструктури, міст та людей.
«Інший фокус зустрічі — розвиток української оборонної промисловості. За останні два роки ми запустили сотні нових підприємств, які здатні швидко виробляти високоякісну зброю. Співпраця з нашими партнерами є критично важливою для розширення цього виробництва та забезпечення ще більш ефективної оборони України», — резюмував Умєров.
Раніше Умєров повідомив, що сторони засідання Ради Україна-НАТО, що відбулося в середу, 28 серпня, обговорили подальші плани з
В оборонну індустрію України інвестували понад $7 млрд — Умєров
Источник: ua.korrespondent.net
