
«Найважливіше — була доповідь Головкома Олександра Сирського щодо наших оборонних дій на фронті та операції в Курській області. Вдячні всім солдатам і командирам за стійкість та рішучі дії. Серед іншого доручили міністру внутрішніх справ, іншим урядовцям, СБУ підготувати гуманітарний план для території проведення операції», — повідомив президент.
Також Зеленський поінформував про доповідь економічного блоку, першої віцепремʼєрки Юлії Свириденко.
«Збільшуємо долю українського виробництва в державних закупівлях. Уряд готує для наших підприємств тривалі, прогнозовані контракти на 5-10 років», — додав він.
Окрім цього, очільник держав надав ще кілька доручень, зокрема Координаційному штабу, ГУР, СБУ та МВС стосовно підготовки чіткої стратегії повернення наших людей з російського полону.
«Міністерству оборони та дипломатам – представити перелік необхідних дій з нашого боку, щоб отримати від партнерів дозвіл на використання далекобійної зброї для захисту нашої території, — наголосив він.
Нагадаємо, у неділю також стало відомо, що військові із
За даними ЗМІ,
Источник: ua.korrespondent.net
